Apie Baltų šeimos kliniką

Apie mus

 

Baltų šeimos klinika buvo įkurta 2016 m. lapkričio mėnesį. Mūsų klinika yra įsikūrusi Šilainių rajone, Kauno mieste ir yra vieną iš keturių Signatos tinklo klinikų.

Be įprastinių sveikatos patikrinimų bei ligonių kasų lėšomis kompensuojamų šeimos klinikos paslaugų, teikiame ir odontologijos, ginekologijos, kineziterapijos, psichologų bei kitas paslaugas.

Baltų šeimos klinikos darbuotojai pasižymi kruopštumu, draugiškumu ir ilgamete patirtimi.

Mūsų klinikoje jaukiai jaučiasi įvairaus amžiaus ir interesų žmonės. Mes pasirūpiname tiek jaunų, tiek vyresnių klientų poreikių ir lūkesčių išpildymu. Mes suprantame, kad kiekvienas mūsų pacientas turi individualių priežasčių, kodėl į mus kreipiasi, todėl stengiamės atsižvelgti į šias priežastis ir taip užtikrinti, kad jaustumėtės jaukiai būdami pas mus.

Vertybės – empatija, žmogiškumas ir modernumas – mūsų klinikos darbo pagrindas. Aktyviai dalyvaujame socialiai atsakinguose projektuose ir remiame iniciatyvas, tokias kaip “Slim4fun” (organizatorius “Dance4fun” šokių studija), “Raktas į sveiką širdį” (organizatorius Kauno visuomenės sveiaktos biuras), “VDU Pavasario festivalis” (organizatorius VDU studentų atstovybė), “Būk geras” (kaulų čiulpų transplantacijos akcija) ir kitos.

Norint tapti nuolatiniu (prisirašiusiu) pacientu ir pasirinkti savo šeimos gydytoją, tereikia atvykti pas mus su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu ir užpildyti prašymą klinikos registratūroje.

Jauki ir šilta aplinka

Klinikoje puoselėjamos draugystės ir šeimyniškumo vertybės. Būtent todėl, visas klinikos personalas save vadina viena didele ŠEIMA.

Mūsų pacientai taip pat yra labai maloniai priimami į šeimą. Baltų šeimos klinikos specialistai pasižymi empatija ir profesionalumu, kurie leidžia ne tik kruopščiai atlikti savo darbą, bet ir paversti „ėjimą pas gydytoją“ malonia patirtimi.

Baltų šeimos klinika rūpinasi tiek senais, tiek jaunais, tiek pačiais jauniausiais, ką tik gimusiais, savo pacientais. Darbas su žmonėmis mums yra malonumas, todėl į darbą mes keliaujame kaip į šventę!

baltų klinikos patalpos

Net 17 puikių specialistų

Negana to, klinika ir jos gydytojai bei kitas personalas nuolatos dalyvauja konkursuose ir rinkimuose. Kauno savivaldybės organizuojamuose metų gydytojo rinkimuose, Naujienų portalo Delfi.lt inicijuotuose “Tautos gydytojo” rinkimuose-konkurse, Savaitraščio “Kauno diena” metų gydytojo rinkimuose ir kituose panašiuose renginiuose – todėl tikriausiai išgirdus mūsų pavadinimą aplanko jausmas, ka jau “kažkur girdėta”. Įprastai minėtuose konkursuose ir rinkimuose užimame aukštas vietas ir tai tik įrodo mūsų personalo kvalifikaciją ir beabejo paceintų meilę.

Kompetencija ir patirtis – tai yra kitos dvi mums be galo svarbios vertybės. Kad suteiktų Jums pačias geriausias gydymo paslaugas, Baltų Klinikos gydytojai nuolatos kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose ir konferencijose. Taip pat, klinika gali pasigirti įvairių savo srities specialistų gausa: net 7 šeimos gydytojais, 3 odontologais, 1 aukšto lygio implantologu, 3 akušeriais-ginekologais, 2 kineziterapeutais, nevaisingumo gydymo specialistu, 2 psichiatrais ir gausiu slaugytojų bei maloniu administracijos ratu, kuris rūpinasi Jūsų sveikata ir nuotaika!

Odontologijos paslaugos

Patogi vieta ir privažiavimas

Baltų šeimos klinika yra Kauno Šilainių mikrorajono ir aplinkiniams gyvenojams strategiškai patogioje vietoje. Mūsų kliniką patogiai pasiekti galite tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu.

Aplink kliniką yra didelė mašinų stovėjimo aikštelė, todėl vietą pasistatyti automobilį rasite visada.

Viešuoju transportu besinaudojantiems pacientams taip pat labai patogu, nes autobusų sustojimai yra visai čia pat – vos už keletos minučių kelio.

Galite atvykti šiais būdais:

Stotelė: Mosėdžio g. (klinikos gatvės pusėje)

  • Autobusais: 3, 23, 35 (Link Žemaičių pl.)
  • Maršrutiniais taksi: 55 (Link Žemaičių pl.)
  • Autobusais: 101, 103, 148, 163, 168, 197, 198, 199 (Link Šilainių poliklinikos)
  • Maršrutiniais taksi: 93, 93A (Link Šilainių poliklinikos)

Stotelė Mosėdžio g. (kitose gatvės pusėje)

  • Autobusais: 3, 23, 35 (Link 9-ojo Forto g.)
  • Maršrutiniais taksi: 55 (Link 9-ojo Forto g.)
  • Autobusais: 101, 103, 148, 163, 168, 197, 198, 199 (Link 9-ojo forto muziejaus)
  • Maršrutiniais taksi: 93, 93A (Link 9-ojo forto muziejaus)
Baltų šeimos klinika

Moderniausia tyrimų metodika ir įranga

Pažangumas, šiuolaikiškumas ir kokybė – paskutinės Baltų šeimos klinikos vertybės. Tai atsisindi nuo modernaus klinikos pastato, iki klinikoje atliekamų procedūrų ir naudojamos įrangos.

Kineziterapinės Redcord mankštos specialiai tam pritaikytoje salėje, Holterio širdies tyrimai, plataus spektro tyrimai ir dar daugiau. Visa tai garantuoja, kad galėsime suteikti Jums aukščiausios kokybės medicininę priežiūrą ir gydymą, paremtą ne liaudies medicija, o moksliniais tyrimais ir šiuolaikine metodika.

Atvykite į Baltų šeimos kliniką ir įsitikinkite patys – tai geriausia vieta kauniečiui nugalėti užpuolusias negandas. Jūs būsite patikimose patyrusių specialistų rankose, kurie turės Jums visas galimybes padėti įveikti ligas ir išlikti sveikais!

odontologų įranga

Teikiamos paslaugos

VISOS PASLAUGOS

Mūsų gydytojai

Birutė DargienėŠeimos gydytoja
Dalia BliujienėŠeimos gydytoja
Dalia LiukaitienėŠeimos gydytoja
Rima ZakarauskienėŠeimos gydytoja
VISI GYDYTOJAI

Informacija apie laukimo eiles pas gydytojus ir specialistus:

laukimo eilių stebėsenos ataskaita 2018

laukimo eilių stebėsenos ataskaita 2019

MŪSŲ PARTNERIAI

Norite prisijungti prie klinikos?

Prisijungti

Norite užsiregistruoti vizitui?

Registruotis