7-ios ryto! – ir vėl suskamba, ta nekenčiama melodija iš tavo telefono. Skubi į darbą, o ten prieš akis ir vėl laukia atvėrusi savo žiotis žiedinė sankryža. Vėluoji, stresuoji, bėgi… Ar kada susimastei, kiek per visą parą chaotiško gyvenimo iškenčia tavo širdis?❤️ Koki padariniai gali laukti , kai gyveni tokiu ritmu? Sužinok jau dabar su Holteriu- širdies ritmą nustatančiu monitoriumi!

TOP PASIŪLYMAS: 24 valandos- TIK 39EUR

Į šio pasiūlymo kainą įskaičiuota:
• šeimos gydytojo konsultacija;
• nemokama laikmena su Jūsų kardiograma;
• siuntimas pas kardiologą (prireikus).

HOLTERIS – KAS TAI?
Registruojant įprastinę elektrokardiogramą (EKG) gydytojo kabinete širdies ritmas ir kiti galimi pakitimai stebimi tik labai trumpą laikotarpį – 15–30 sekundžių. Per tokį trumpą laikotarpį ne visada užregistruojami ritmo sutrikimai, ypač jei jie pasireiškia ne tuo momentu, būna priepuolinio pobūdžio.
Tyrimas Holterio monitoriumi – tai širdies ritmo tyrimas (elektrokardiogramos registravimas) ir analizė visą parą. Paros EKG Holterio monitoravimas – tai širdies ritmo tyrimas (elektrokardiogramos registravimas) ir analizė paros (arba dviejų parų) laikotarpiu. Šis tyrimas svarbus diagnozuojant išeminę širdies ligą, širdies ritmo sutrikimus bei širdies veiklos pokyčius paros bėgyje įprastinėmis sąlygomis.

KAIP ATLIEKAMAS HOLTERIO MONITORAVIMO TYRIMAS? Pacientui atvykus į kliniką ant krūtinės užklijuojami elektrodai. Jie plonais laidais yra sujungti su mažu aparatu (3 x 7,5 cm), kurie 3 lipniais elektrodais pritvirtinami prie kūno. Pacientas su šiuo aparatu gali vaikščioti, dirbti įprastinius darbus, tik svarbiausia neliesti elektrodų bei kol aparatas yra uždėtas – nesimaudyti duše, vengti aktyvios fizinės veiklos, kurios metu gausiai prakaituojama. Elektrokardiograma įrašoma į aparato mikrokompiuterį.
Po 24 val. arba kitu sutartu laiku (jei monitoravimas vykdomas ilgiau nei 24 val.), pacientas atvyksta dar kartą į gydymo įstaigą, kur aparatas yra nuimamas, sujungiamas su kompiuteriu ir šeimos gydytojas specialios programos pagalba peržiūri gautus duomenis. Esant pakitimams, kuriems reikalingi papildomi širdies ritmo tyrimai, šeimos gydytojas išduos siuntimą pas gydytoją specialistą (kardiologą), kartu su Holterio monitoravimo rezultatais skaitmeninėje laikmenoje.

Pasiūlymą rasite čia:
goo.gl/mdHsSi

Daugiau informacijos:
Baltų šeimos klinika
Žemaičių pl. 37, Kaunas
(8-37) 202 001 , 8 699 96622
info@baltuklinika.lt