„Naujojoje klinikoje“ teikiamos ambulatorinės I-nio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos, kurios prisirašiusiems pacientams teikiamos nemokamai, nes už jas apmoka Kauno teritorinė ligonių kasa.

Pirminės sveikatos priežiūros paslaugos prieinamos visiems Lietuvos gyventojams ir yra orientuotos į pacientų pagrindinių sveikatos problemų sprendimą. Pirminę asmens ir visuomenės sveikatos priežiūrą organizuoja savivaldos vykdomosios institucijos.
Pacientas pirmiausia kreipiasi į šeimos gydytoją, kuris sprendžia, kokios pagalbos jam reikia. Šeimos gydytojas privalo žinoti jo kompetencijai priskirtų ligų ir būklių pagrindinius požymius, profilaktikos priemones. Jis turi išmanyti dažniausiai vartojamų vaistų skyrimo indikacijas, taip pat galimą vaistų šalutinį poveikį. Šeimos gydytojas sprendžia kada jam reikia konsultuotis su specialistu. Už šeimos gydytojo paslaugas moka ligonių kasos. Galiojantys teisės aktai nustato, kad kiekvienas asmuo gali laisvai pasirinkti arčiausiai jo gyvenamosios vietos esančią arba jam patogiau pasiekiamą pirminės sveikatos priežiūros įstaigą bei šeimos gydytoją.

Norint tapti nuolatiniu (prisirašiusiu) „Naujosios klinikos“ pacientu ir pasirinkti savo šeimos gydytoją, tereikia užpildyti prašymą mūsų registratūroje. Jums nereikės rūpintis kortele – pirmą kartą apsilankius pas gydytoją ją jau rasite „atkeliavusią“ iš seniau lankytos poliklinikos.