Nevaisingumo gydymas

Nes bandyti tikrai verta

Registracija

Mes Jus suprantame…

Nesėkmingas bandymas pastoti gali būti didžiulis neigiamų emocijų šaltinis. Juk šeima ir meilė – tai patys svarbiausi žmogiškosios patirties elementai.

Atimti tokią galimybę iš jaunų porų yra didžiulė neteisybė ir mes jus visiškai suprantame.

nevaisingumo gydymo daktaras

Tačiau viltis miršta paskutinė…

Baltų šeimos klinikos nevaisingumo gydymo specialistas Egils Gasins paskyrė savo gyvenimą dalintis neįkainojama dovana – galimybe susilaukti mažylių ir mėgautis šeimyniškais džiaugsmais.

Egils Gasins

Dr. Egils Gasins- specialistas sukaupęs daugiau nei 20-ties metų patirtį gydant moteris ir vyrus nuo nevaisingumo. Gydytojas-specialistas sakė „ Nėra vieno, visiems tinkančio vaisto. Per eilę metų aš tiesiog jaučiu kiek ir ko reikia žmogui. Neretai tai būna psichologinės problemos, todėl reikia tai išgryninti ir suprasti kur slypi tikroji nevaisingumo problema.“

Garsioje Latvijos klinikoje gydytojas Egils Gasins įgijo neįkainojamos praktikos. Nuo 1999 m. specializuojasi operatyviosios ginekologijos srityje ir nevaisingumo gydyme. Konsultuoja įvairiais nevaisingumo gydymo klausimais, užsiima ginekologinių ligų profilaktika bei gydymu. Specializuojasi ypatingai sudėtingų bei užsitęsusių nevaisingumo problemų gydyme, stebi ir prižiūri nėščiąsias. Paskubėkite, nevaisingumo gydymo specialistas atvyksta vos kartą į mėnesį, tad vietų skaičius yra itin ribotas!

 • 20 metų nevaisingumo gydymo patirties

 • Šimtai laimingų porų

 • Tyrimais paremtas gydymas

Registruotis

„Kai iš baimės rankos dreba, o žodį vos pralemeni, man galvoj vien sukosi „bijau, bijau, bijau“. Apsilankius pas jį ir pasikalbėjus, jau po poros minučių jaučiausi lyg šnekėčiau su bičiuliu. Jau nekalbant apie jo pasiekimus, apie kuriuos skaičiau ilgą laiką kol pasirinkau jį savo nevaisingumui gydyti, jis charizmatiškas ir tikrai puikaus humoro jausmo savininkas. Smagu, kai tarytum su tokia problema susidūrus nereikia bijoti specialisto, o jauti pagarbą, šilumą ir supratimą. Patarimai gydymui ir gyvenimui, Nors man tai tik ilgo kelio pradžia, labai tikiu jo kompetencija ir pagalba, man su vyru susilaukti vaikelio. Rekomenduoju :)“

Anonimas, ManoDaktaras.lt

Apie E. Gasins galiu atsiliepti tik geru žodžiu. Specialistas iš didžiosios raidės. Nuvykus pas jį, niekada nesijausi pinigų šaltiniu, įėjus į kabinetą patampi pati svarbiausia! Mums IVF pavyko iš pirmo karto. Net, jei ir nebūtų pavykę, antrą kartą vykčiau tik pas jį. Dar turim šaldytų embrionukų, jau dėliojamės mintis, kada vykti jų pasiimti. Per visą IVF procesą su gydytoju buvo galima kontaktuoti tiesiogiai. Jei iš karto neatsiliepdavo, tai visada perskambindavo. Kartais susirašydavom sms. 7sav buvau pradėjus kraujuot, nuvykus pas savo ginę, man buvo pasakytą, kad viską palikčiau „gamtai“, nusibliovus grįžau namo, vyras susisiekė su gydytoju, sekančios dienos rytą 8val mus priėmė. Atliko apžiūrą, pastatė lašines ir tik sužiūrėjęs, kad viskas tvarkoj, išleido į namus. Tik jo dėka namuose auga 11mėn kipšiukas :) Šiuo gydytoju pasitikiu 100% niekada nesuabejojau jo veiksmais. Mums jį rekomendavo draugai, kurie taip pat ilgai negalėjo susilaukti vaikelio. Jiems taip pat iš pirmo sykio pavyko. Tik jiems pakako stimuliacijos :)

Anonimas, Supermama.lt

Aš buvau jau pirmoje konsultacijoje pas jį, Kaune. Yra Baltų šeimos klinika, kuri turi reikiamą įrangą ir Egils Gasins atvyksta ten į mėnesį kartą. Puikus, charizmatiškas specialistas, likau tikrai sužavėta jo profesionalumu ir tuo pačiu labai žemišku bendravimu.

Anonimas, Supermama.lt

Taip Jums pritariu apie Gasins, būtent pas jį nesijauti kaip pacientė, Jis ir pajuokauja ir nuramina, man labai patiko tikrai.

Anonimas, Supermama.lt

Kaip tai vyksta

 • Apklausa

  Pirmiausia, gydytojas atliks nuodugnią apklausą ir išsiaiškins Jūsų situaciją. Bijoti visai nėra ko – Egils yra be galo nuoširdus ir žemiškas nevaisngumo specialistas, kuris ne tik išklausys ir supras Jus, bet ir sumažins įtampą pralinksmindamas. Kai kurioms poroms užtenka tik vienos konsultacijos ir, kartu su daktaro duotais patarimais, jau keletos savaičių bėgyje sulaukiami teigiami rezultatai.

 • Apžiūra

  Po apklausos, gydytojas identifikuos labiausiai tikėtimas problemas ir atliks apžiūrą, kurios metu išsiaiškins, ar jo spėjimai pasitvirtina. Gydytojas turi daugiau nei 20 metų ginekologo darbo patirties, todėl būsite visiško profesionalo rankose.

 • Tyrimai

  Po gydytojo apžiūros bus paskiriami reikalingi tyrimai. Priklausomai nuo poreikio, pačioje Baltų šeimos klinikoje bus paimtas ultragarso, kraujo ar tepinelių tyrimas, kuris padės suprasti tikrąją Jūsų nevaisingumo priežastį.

 • Gydymas

  Gydytojas paskirs tinkamiausią gydymą, kurio laikantis Jūs maksimaliai padidinsite savo šansus pastoti ir susilaukti naujagymio! Jeigu bus reikalinga operacija, būsite nukreipti pas reikiamus specialistus procedūrai atlikti.

Pabrėžiame, kad daktaras Egils Gasins yra latvis, todėl susikalbėti su gydytoju galėsite anglų bei rusų kalbomis.

Registracija

Skubėkite registruotis – vietų skaičius ribotas
EGILS GASINS KAUNE RUGPJŪČIO 9 D.
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Egils Gasins atvyksta į Baltų šeimos kliniką Kaune. Tai yra puiki proga patekti pas vieną geriausių nevaisingumo gydymo specialistų pabaltyje.

Registruokitės telefonu:

(8-37) 202 001 arba 8 699 96622

– arba –

Registracija per Facebook Messenger

– arba –

Apie Baltų šeimos kliniką

Daktaras Egils Gasins konsultacijas ir gydymą teikia Baltų šeimos Klinikoje Kaune.

Ši klinika yra šiuolaikiška ir suteikia daktarui galimybę naudotis modernia klinikos įranga bei atlikti reikiamus tyrimus.

Klinikoje rasite:

 • Jaukią ir šiltą aplinką
 • Kompetetingų specialistų komandą
 • Patogų susisiekimą

Kviečiame registruotis vizitui ir užsukti pas mus Žemaičių pl. 37, Kaune.