Project Description

Kodėl mes?

„UAB „SIGNATA“ medikų komanda pasiruošusi atlikti privalomuosius periodinius profilaktinius darbuotojų sveikatos patikrinimus Jums patogioje vietoje, Jums patogiu laiku!

„UAB SIGNATA“ siūlo ne paslaugą, o kompleksinį sprendimą, ilgalaikį asistavimą ir visapusišką pagalbą medicinos srityje.

Esame visapusiškai lankstūs – taikome nuolaidas didesniems kolektyvams, partneriams ir kt.

Profilaktinis asmens sveikatos tikrinimas Forma Nr. 048/a; Forma Nr. 047/a

Svarbu žinoti, kad privalomus darbuotojų, dirbančių profesinės rizikos veiksnių poveikyje, sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai. Juose detaliai paaiškinta, kokiomis sąlygomis dirbantiems asmenims reikia tikrintis sveikatą ir kaip dažnai tai daryti. Darbdavys, besilaikantis LR įstatymų, privalo sudaryti sąlygas darbuotojams pasitikrinti sveikatą. Įmonėje turi teisę dirbti tik laiku sveikatą pasitikrinę asmenys.

Profilaktinį darbuotojo sveikatos patikrinimą atlieka bendrosios praktikos gydytojas (šeimos gydytojas). Jis/ji įvertina bendrą kiekvieno darbuotojo sveikatos būklę: apklausia, surenka anamnezę, pamatuoja kraujospūdį, klauso širdies tonus, plaučius, įvertina klausos, regėjimo parametrus, psichikos, nervų sistemos veiklą ir kt.

Bendrosios praktikos slaugytoja paima kraują, siekiant atlikti bendrą ir/ar biocheminį kraujo tyrimus. Galiausiai šeimos gydytojas informuoja, ar tam tikrų gydytojų specialistų konsultacija, papildomi tyrimai reikalingi konkrečiam darbuotojui.

Darbuotojo sveikatos patikrinimą apima:

 • šeimos gydytojo konsultaciją,
 • regėjimo ištyrimą,
 • klausos ištyrimą,
 • bendrą kraujo tyrimą,
 • kraujospūdžio matavimą,
 • širdies tonų klausymą,
 • plaučių klausymą,
 • psichikos, nervų sistemos veiklos įvertinimą

Atsižvelgiant į konkrečius profesinės rizikos faktorius gali reikėti atlikti šiuos papildomus tyrimus:

 • širdies elektrokardiogramą
 • krūtinės ląstos rentgenogramą
 • ir kt.

Vairuotojų sveikatos pažymos Forma Nr. 083-1/a

Prieš sveikatos tikrinimą sveikatos priežiūros įstaigoje vairuotojai užpildo ir pasirašo vairuotojo garbės deklaraciją. Ši deklaracija atiduodama sveikatos patikrą atliekančiam gydytojui. Deklaracijoje vairuotojas savo sveikatos būklę įvertina pats atsakydamas į nurodytus klausimus.

Po bendrosios praktikos gydytojo patikrinimo, atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę, vairuotojo medicininėje pažymoje gali būti numatomi individualūs vairavimo apribojimai (važiuoti neviršijant tam tikro nurodyto greičio, vairuoti tik su akiniais arba/ir kontaktiniais lęšiais ir pan.).

Atlikus profilaktinį tikrinimą, jei paciento sveikatos būklė atitinka reikalavimus, išduodama vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (forma Nr. 083-1/a). Ji užregistruojama suteikiant unikalų numerį, suantspauduojama ir atiduodama pacientui.

Privalomieji pirmos pagalbos mokymo kursai

Dėl kursų organizavimo grupėms, įmonėms prašome kreiptis į mūsų administratorę Editą Beigienę Tel.861516885

Privalomieji higienos įgūdžių mokymo kursai

Dėl kursų organizavimo grupėms, įmonėms prašome kreiptis į mūsų administratorę Editą Beigienę Tel.861516885

Privalomieji mokymo kursai apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai

Dėl kursų organizavimo ar išsamesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų šeimos klinkos „UAB“ Signata“ registratūrą Tel.861823118, Tel./Fax. (837)236990

Darbuotojų blaivumo nustatymas

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų šeimos klinkos „UAB“ Signata“ registratūrą Tel.861823118, Tel./Fax. (837)236990

Darbuotojų skiepijimas

Siekiate pasirūpinti savo darbuotojais, Jums svarbus nenutrūkstamas darbo procesas?

Leiskite mūsų klinikai UAB „Signata“ pasirūpinti darbuotojų skiepijimu Jums patogiu laiku, patogioje vietoje.

Šeimos kliniko UAB „Signata“ medikų komanda užtikrins profesionalų ir operatyvų Jūsų darbuotojų paskiepijimą.

Kadangi kokybė yra vienas iš mūsų pagrindinių kriterijų, naudojame itin patikimas vakcinas, kurios atitinka PSO rekomendacijas bei ES nutarimą.