Asmenys, norintys įsidarbinti ar dirbantys aplinkoje, kurioje galima profesinė rizika (traumos ar kitokio darbuotojo sveikatos pakenkimo tikimybė dėl kenksmingo ir (ar) pavojingo darbo aplinkos veiksnių poveikio), privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai. Privalomuosius darbuotojų sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai. Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys. Darbas kompiuteriu, automobilio vairavimas taip pat priskiriamas rizikos grupei.

Nesilaikant šių įstatymų darbdaviui numatyta bauda nuo 145 iki 1448 eurų. Tačiau ne viskas vertinama pinigais – žmogaus sveikata bei gyvybė neturi kainos. Apie tai turėtų pamąstyti kiekvienas darbdavys, reikalaudamas produktyvaus darbo ir puikių rezultatų…

„Naujosios klinikos“ medikai, taupydami laiką, atvyks į Jūsų įmonę ir atliks bendruosius darbuotojų sveikatos patikrinimus: įvertins regėjimą ir klausą, atliks bendrą kraujo tyrimą bei širdies elektrokardiogramą, pamatuos kraujospūdį, išklausys širdies tonus ir plaučius. Šios klinikos gydytojas, įvertinęs sveikatos būklę, konsultuos į kokius specialistus būtina kreiptis bei kokius tyrimus atlikti.

Atsižvelgiant į konkrečius profesinės rizikos faktorius atliekami šie papildomi tyrimai:

  • Krūtinės ląstos rentgenograma
  • Akispūdžio matavimas
  • Gliukozės kiekio kraujyje tyrimas
  • Ir kt.

Anksti diagnozavus bet kokią ligą įmanoma jai užkirsti kelią taip išsaugant sveikatą ir gyvybę. Todėl „Naujoji klinika“ Jūsų įmonės darbuotojams pageidaujant papildomai vykdo efektyvius tyrimus:

  • Moters ar vyro sveikatos sveikatos patikrinimo programą;
  • Kardiologinį profilaktinį kraujo ištyrimą (bendraklinikiniai tyrimai, kepenų fermentai, krešėjimo rodikliai, cholesterolis, elektrolitai (natris, kalis, magnis), angliavandeniai);
  • Vėžio žymenų programą (embrioninis antigenas, kiaušidžių, krūtų, virškinamojo trakto, prostatos, kepenų, skrandžio, plaučių).

Kiekvieno Jūsų sveikata besirūpinanti VŠĮ „NAUJOJI KLINIKA“ įsikūrusi Kaune, Žemaičių pl. 37. Esame visapusiškai lankstūs (taikome nuolaidas, vykdome akcijas) ir nusiteikę glaudžiam bendravimui vardan brangiausio turto – sveikatos.