Širdies ir kraujagyslių ligos- klastinga liga, kuri pasiglemžia daugiau gyvybių nei vėžiniai susirgimai. Širdies sutrikimus galite pajausti išsyk, jei jaučiate diskomfortą krūtinėje, silpnumą ar galvos svaigimą. Krūtinės maudimą, kuris pereina į kairiąją ranką, jei lengvai pavargstate ar turite nereguliarų širdies ritmą.

Atlikite širdies ritmo tyrimą Holterio monitoriumi 24h/39EUR ir Troponino T tyrimą vos už 7 EUR ir tik per 60minučių!

Registracija telefonu:    (8-37) 202 001 , 8 699 96622

Pajutus šiuos simptomus Jums nedelsiant reikia apsilankyti pas savo šeimos gydytoją. Pasitikrinti būtina ir Holteriu- širdies ritmą nustatančiu monitoriumi. Mažas ir vos į delną telpantis monitorius net 24 valandas stebės Jūsų širdies ritmą ir jį įrašys į viduje esančią atmintį.

Registruojant įprastinę elektrokardiogramą (EKG) gydytojo kabinete širdies ritmas ir kiti galimi pakitimai stebimi tik labai trumpą laikotarpį – 15 – 30 sekundžių. Per tokį trumpą laikotarpį nevisada užregistruojami ritmo sutrikimai, ypač jei jie pasireiškia ne tuo momentu, būna priepuolinio pobūdžio.

Tyrimas Holterio monitoriumi – tai širdies ritmo tyrimas (elektrokardiogramos registravimas) ir analizė visą parą.

Troponino T tyrimas gali patvirtinti arba atmesti miokardo infarko diagnozę. Nustatyti miokardo infarktą ir kuo skubiau yra būtina, nes kuo greičiau bus pritaikytas gydymas, tuo didesnė tikimybė nepajusti didesnių neigiamų pasėkmių. Miokardo infarktas gali ištikti, kai po fizinio krūvio arba nervinės įtampos širdies raumeniui netikėtai prireikia daug deguonies (koronarų nepakankamumas dėl padidėjusio deguonies poreikio).

Baltų šeimos klinika,

Žemaičių pl.37, Kaunas

(8-37) 202 001 , 8 699 96622